Destek ve sorularınız için : 0 (312) 837 28 63 telefon numarasını arabilirsiniz.

Ağrı Yeminli Tercüme Bürosu

Ağrı Yeminli Tercüme Bürosu

Ağrı Yeminli Tercüme Bürosu alanlarında deneyimli noter onaylı mütercim tercüman kadrosu ile hizmet vermektedir. 15 yılı aşkın tecrübesi ile tüm dillerdeki (İngilizce, Almanca, Arapça, Rusça, Fransızca, İtalyanca, Romence, Lehçe, Yunanca, Çekçe, Ukraynaca, Hollandaca, İspanyolca, Azerice Tercüme, Fince, Farsça, Sırpça, Çince, İsveççe, Arnavutça, Kürtçe, Kazakça, Gürcüce), pasaport tercümesi, sicil kaydı tercümesi, şartname tercümesi, ihale belgeleri tercümesi, ticaret sicil gazeteleri tercümesi, prospektüs tercümesi, kullanım kılavuzları tercümesi, not dökümleri tercümesi, diploma tercümesi, mahkeme kararları tercümesi, sözleşme tercümesi, kitap tercümesi, dergi tercümesi, makale tercümesi, ehliyet tercümesi, nüfus cüzdanı tercümesi, sabıka kayıtları tercümesi, imza sirküleri tercümesi, vekaletname tercümesi ve dilediğiniz tüm belgeleriniz yeminli olarak en kaliteli şekilde 8 nokta prensibi ile tercümesi tamamlanıp tarafınıza iletilmektedir. Tercümelerinizin alımı, tercüme konusunun belirlenmesi, tercüme süresinin belirlenmesi, işleme başlanması,  çeviri sonrası kontrol, sayfa düzeni, resmi onaylar [noter apostil, dışişleri, konsolosluk(eğer varsa)], tercümesi tamamlanmış belgelerin teslimi olarak tanımlanmaktadır. Sadece Türkçe ’den diğer dillere ya da diğer dillerden Türkçe ’ye değil, çapraz olarak tercüme imkânımız da bulunmaktadır. Adresinize teslim olarak çalışan sistemimiz özel anlaşmalı olduğumuz kuryelerimiz aracılığı ile gönderilmektedir.

agri_tercume_burosu

   Ağrı Yeminli Tercüme Bürosu 7/24 - 0507 400 32 17

Tercümesi yapılan belgeleriniz, şirket yetkililerimiz ve tercümanlarımız tarafından, firmamızın kaşesi ve imzası basılarak 2 nüsha şeklinde hazırlanıp, bir nüshası belge sahibine diğer nüshası noterde kalacak şekilde düzenlenmektedir. Ayrıca noter onayı gerektirmeyen belgeleriniz de de firmamız tarafından yeminli tercüman kaşe ve imzası basılarak istediğiniz nüsha oranında çoğaltılıp teslim edilmektedir. Herhangi bir ek nüsha bedeli ödenmemektedir. Resmi işlem takip ücreti alınmamakta olup, tüm işlemleriniz firmamız bünyesinde çalışan ekibimiz tarafından sonuç odaklı olarak takip edilmektedir. Ayrıca tarafınıza teslim edilen dosyalarınız ile ilgili kargo ücreti talep edilmeyecektir.

Sistemimiz üzerinden e-posta adresinize gönderilen her işe ait referans numaraları ile tercümeleriniz o numaraya özeldir. Sadece referans numarasını belirterek daha sonra tercümeleriniz ek bir ücret ödemeden bizden talep edebilirsiniz. Mobil uygulamalarımıza da size gönderilen referans numarasını girerek tercümenizin anlık durumunu öğrenebilir, web sitemiz üzerinden online online teklif alarak teslim süresi ve ücretini öğrenebilirsiniz. Ödemelerinizi kredi kartı ya da havale ile gerçekleştirerek işleme başlatabilirsiniz.

Herhangi bir işleminizde yazılı, sözlü, simultane tercüme olarak hizmet veren firmamıza her zaman bekleriz.

Hukuki Tercüme

Tıbbi Tercüme

Web Sitesi Tercümesi

Teknik Tercüme

Akademik Tercüme

Ticari Tercümeler

Simultane Tercüme

Ardıl Tercüme

Sözlü Tercüme

Yeminli Tercüme

TOP