Destek ve sorularınız için : 0 (312) 837 28 63 telefon numarasını arabilirsiniz.

Ses Sistemleri Kiralama

Mikrofon Sistemi

Kablosuz Mikrofon Sistemleri

Ses Sistemlerimiz, dünya standartlarında seçkin markalar ile profesyonel destek vermekte olup Ses Sistemleri Kiralama yönünde de ayrıcalıklar sunmaktadır.Toplamda 10 büyük salon için ayrı ayrı kurulmak üzere çeşitli marka ve modellerde profesyonel ses sistemlerimiz mevcuttur. Yaklaşık 10 yaka mikrofonu 14 el tipi telsiz mikrofon  54 Delege (konuşmacı) mikrofonu  10 adet kürsü mikrofonumuz mevcuttur.Ses Sistemi hem organizasyonunuz için hem de anlaşılabilirlik için olmazsa olmazlardan sadece birisidir. Son teknoloji ürünleri ile açık ve kapalı alanlarda sesin net olarak iletilebilmesi ve alınması için kullanılan ekipman kaliteli olmalıdır. Net Simultane olarak kaliteden ödün vermeden, organizasyonunuzun tamamen sorunsuz geçmesi için piyasadaki en kaliteli sistemler ile çalışmaktayız.

Ses Sistemi

Seçkin Markalı Ses Sistemleri

Aktif ve Pasif hoparlör – analog ve dijital mikser- basın mikseri – kayıt mikseri – kürsü (delege) mikrofon sistemi – telsiz , yaka ve el tipi mikrofon gibi ekipmanlardan oluşur. Organizasyonununuz için kullanacağınız ses sistemlerini bize önceden haber vererek size marka ve modellerini belirterek hem fiyat, hem de teslim şekli ve kurulum için teknik ekiplerimiz gerekli yerde işlemlerini tamamlamakta ve toplantı sonuna kadar ekipmanlar ile ilgilenmektedirler.

Teknikerler

Uzman Teknik Ekip

Toplantının yapıldığı ortama göre seçilmesi son derece önemlidir.

Etiketler: simultane çeviri, simultane çeviri hizmeti, simultane tercüme, simultane tercüme hizmeti, ankara tercüme bürosu, tercüme bürosu ankara, tercüme, çeviri, 

TOP