×
Destek ve sorularınız için : 0 (312) 837 28 63 telefon numarasını arabilirsiniz.

NET SİMÜLTANE - SES - SAHNE -DEKOR HİZMETLERİ

Simültane Sisitem ve Tüm Dillere Simültane Tercümanlık Hizmetinin Yanısıra, Ses - Sahne -Dekor- Led ekran ve Tüm Konferans Ekipamları Kiralama Hizmeti sunuyoruz. Türkiye'nin Her Yerine Aynı Gün. 0850 305 3 305

ETKİNLİKLERİNİZ İÇİN DOĞRU YERDESİNİZ !!!

Düzenleyeceğiniz etkinliklerde tüm istek ve sorularınıza yanıt bulabileceğiniz tek adres Net Konferans hizmetleridir. Tüm dillerde uzman simültane tercüman ekibi, teknik personel ve ekipmanları ile Türkiye'nin her yerine hizmet sağlamaktayız. Referanslarımızı ayrıca aşağıda görebilirsiniz. Firma olarak 1150 simültane organizasyonun yanı sıra ‘’Türkiye’de gerçekleşen en büyük iki organizasyonu’’ başarılı bir şekilde yürüttük ‘’2011 de Erzurum gerçekleşen 25. Dünya Üniversiteler ArasıKış oyunları - Universiade ‘’ da 4 dilde 24 Simültane tercüman, 46 Ardıl tercüman, 4 yazılı tercüman, 6 teknik personel 4 Salonda toplam 3.000 Kulaklıkla 14 gün başarılı bir hizmet verdik. ‘’2013 de Mersinde gerçekleşen 17. Akdeniz Oyunları’’ nda 5 Dilde 30 Simültane tercüman, 78 Ardıl tercüman, 125 Mihmandar tercüman, 13 teknik personel, 6 idari personel ile 8 Salonda toplam 6.125 Kulaklıkla 24 gün başarılı bir hizmet verdik.

Genel Müdür

Bektaş Tümok

Türkiye’nin öncü firmaları arasında yer alarak, kuruluşumuzdan bu zamana kadar ülkemizin önde gelen büyük organizasyonlarından 2011 Erzurum Dünya Üniversiteler Arası Kış Olimpiyatları, 2013 XVII. Akdeniz Oyunları2018 Fiili Atışlı Efes Tatbikatı ve 2019 Kars Kış Tatbikatı gibi simültane hizmetlerini başarılı bir şekilde tamamladık. Her geçen gün gelişen, yenilenen ekipmanlarımız ve ayrıca tercüman ağımız ile başarılı hizmetler vermeye devem edeceğiz.

Sadece yazılı tercüme ile başlayan sürecimiz ile simültane sistemler, görüntü sistemleri, ses sistemleri, sahne ve dekor hizmetleri ve organizasyon alanında da ekibimizi güçlendirmiş bulunmaktayız. Etkinliklerinizdeki türlü isteklere cevap vererek NET bir şekilde sorunsuz olarak toplantı, kongre, konferanslarınızı sorunsuz olarak bitiriyoruz. İşlerinde uzman müşteri temsilcilerimiz, siz değerli iş ortaklarımızın çağrılarına hafta içi / hafta sonu kesintisiz olarak cevap vermektedir.

Birlikte çalışmak umudu ile…

İstenilen Ekipmanlar
Lütfen İstediğiniz Miktarı Kutucuklara Yazınız.
TOP