×
Destek ve sorularınız için : 0 (312) 837 28 63 telefon numarasını arabilirsiniz.

Müşteri Hizmetlerimiz

0850 305 3 305
Net Simultane Çeviri Ekipmanları Kiralama Ltd.

Hakkımızda

Firma olarak 1150 simültane organizasyonun yanı sıra ‘’Türkiye’de gerçekleşen en büyük iki organizasyonu’’ başarılı bir şekilde yürüttük ‘’2011 de Erzurum gerçekleşen 25. Dünya Üniversiteler ArasıKış oyunları - Universiade ‘’ da 4 dilde 24 Simültane tercüman, 46 Ardıl tercüman, 4 yazılı tercüman, 6 teknik personel 4 Salonda toplam 3.000 Kulaklıkla 14 gün başarılı bir hizmet verdik. ‘’2013 de Mersinde gerçekleşen 17. Akdeniz Oyunları’’ nda 5 Dilde 30 Simültane tercüman, 78 Ardıl tercüman, 125 Mihmandar tercüman, 13 teknik personel, 6 idari personel ile 8 Salonda toplam 6.125 Kulaklıkla 24 gün başarılı bir hizmet verdik.

Simültane Tercüme Nedir?

Simultane tercüme eşzamanlı yapılan tercümedir. Tercümanın mikrofon ve kulaklık yardımı ile özel bir kabin içerisinde konuşmacı ile aynı anda yaptığı çeviri biçimidir. Tercüman konuşmacının sözlerini eşzamanlı olarak çevirir ve aynı anda katılımcılar kulaklık yardımı ile dinleyebilmektedir. Simultane tercüme, çok yoğun ve özel bir konsantrasyon gerektirdiğinden kabine iki kişi olmak kaydı ile katılırlar.

Simültane Ekipmanlarımız.

Firmamızın simültane çeviri sistemleri tamamen digital sinyaller ile çalışan Bosch Integrus sistemler kullanmaktayız. Bosch Integrus çeviri sistemleri yeterli ve uygun pozisyonlandırılmış radyatörler ile net ve parazitsiz bir çeviri duymanızı sağlar. Bosch Integrus simültane çeviri sistemleri dünyada en gelişmiş çeviri sitemleridir. Tüm dünyada en çok kullanılan ve talep edilen sitemdir. İlk çıktığı günden bu günlere teknolojiyi takip ediyor ve sizlere hızlı bir şekilde sunmaya gayret gösteriyoruz.

Yazılı Tercüme Hizmetleri

Firmamız Net Tercüme Hizmetleri bünyesinde olup, tüm resmi dillerde noter tasdikli tercüme hizmetleri sunmaktadır. Ayrıntılı bilgi için ww.nettercume.com.tr adresini ziyaret ediniz.

  • Yeminli tercüme hizmetleri
  • Tercüme sonrası tasdik işlemleri
  • Deşifre hizmetleri
  • Altyazı yerleştirme hizmetleri

Çalışma Prensibimiz

Toplantıdan bir gün önce firmamızda tekniker olarak çalışanlarımız toplantı yapılacak konferans salonunun ön inceleme yapmaktadır. Toplantıdan en az  1 saat önce konferans ekipmanları kuruyor ve son testlerini bitirmiş oluyoruz.

2008 yılında Ankara’da kurulan Net Simültane Kiralama Hizmetleri Ltd . 2008 -2015 yılları arasında Türkiye genelinde 1150 organizasyonda simültane tercüme hizmeti vermiştir.

İngilizce, Almanca , Rusça , Arapça dillerinde Simültane eğitimi almış, en az 10 yıllık deneyimli 20 Simültane tercüman kadromuz ve en Son teknoloji simültane ekipmanlarımızla, Sözlü tercümeye ihtiyaç duyduğunuz her yerde yanınızdayız.

TOP