×
Destek ve sorularınız için : 0 (312) 837 28 63 telefon numarasını arabilirsiniz.

Müşterilerimizin Net Simültane Hakkında Yorumları

‘’2011 de Erzurum gerçekleşen 25. Dünya Üniversiteler Arası Kış oyunları - Universiade ‘’ da almış oldukları görev ve başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ederim. Ülkemizde düzenlenen böyle büyük bir organizasyonda, Net Simültane gibi büyük bir firma ile çalışmak tan dolayı mutlu olduğumu bildirmek isterim.

Hüseyin Akçay

2011 Erzurum Koordinatörlüğü
2013 yılında ülkemizde düzenlen en büyük olimpiyat olan, Akdeniz oyunlarında geniş tercüman kadrosu ve son teknoloji konferans ekipmanları ile görevlerini başarılı bir şekilde tamamlayan Net Simültane firmasına teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

Bekir Korkmaz

2013 Akdeniz Oyunları Koordinatörü
Ankara İl Milli Eğitim müdürlüğü olarak yaklaşık 15 organizasyonumuzda görev Net Simültane firmasının son derce kaliteli Konferans tercümanlarına ve teknik personeline çok teşekkür ediyoruz. İşlerine verdikleri önem ve titizlik gerçekten görmeye değer.

Banu Arlan

Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü
Avrupa birliği uyum süreci ile ilgili gerek simültane tercümanlık hizmeti gerek Simültane ekipman kiralama gerekse Yazılı tercüme hizmetlerinde gösterdikleri hassasiyet ve çalışma prensiplerinden dolayı kendilerini kutluyorum.

Murat Gürhan

Türkiye Koordinatörü
Firmamızın Türkiye'de bir çok bakanlık nezrinde yürütmüş olduğu görüşmelerde, çok sayıda ardıl tercüman ihtiyacımızı, kaliteli tercümanlar ile karşıladılar. gerçekten çok kaliteli ardıl tercüman kadrosuna sahipler.

ASUDE KARASU

GTZ international
TRT Eğitim dairesi olarak 2012 den bu günlere onlarca organizasyonumuzda simültane ekipman ve simültane tercüman konusunda hizmet aldık. Son anda gerçekleşen isteklerimize dahi güler yüzlü ve çözüme yönelik davranışlarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.

Boran AKDEMİR

TRT Eğitim Dairesi
Biz Net Simultaneyi sadece simültane çeviri sistemleri kiralama olarak biliyorduk. Ancak öğrendik ki satış ve satış sonrası destek hizmetleri de mevcutmuş. 2014 yılında ilk olarak Simültane sistem satın aldık, Gerek montaj, gerek teknik destek, gerekse kurulan ürünlerin kalitesi kesinlikle tartışılamaz.

Hakan Oguz

Akkuyu Nüklüer A.Ş. Satınalma Müd.
TOP