×
Destek ve sorularınız için : 0 (312) 837 28 63 telefon numarasını arabilirsiniz.

Simültane Çeviri Sistemleri Kiralama

1-) Bosch Integrus Simültane Sistemler

Özel bir tasarım olan Integrus Sistemler, kızılötesi dijital dil dağıtım sistemidir. Konferans ve toplantılarda konuşmanın, hedef dile simultane çevirisi cep alıcısı ve kulaklık ile sağlanır. Rahat hareket olanağı sağlamakla beraber, simultane firmaları ve kullanıcılar için en çok tercih edilen sistem olarak günümüzde kullanılmaktadır.Esnek bir sisteme sahiptir ve ses kalitesi açısından organizasyon ve toplantılarda boyut fark etmeksizin idealdir.Tek dilden 8 dile kadar çok kanallı 7 Adet Bosch Integrus simültane çeviri sistemlerimiz mevcuttur. 500 adet Bosch kulaklık kiralama kapasitemiz bulunmaktadır.

bosch_integrus_1_1

Bosch deneyiminin bir ürünü olarak kalite ve teknoloji bir arada sunulmuş olup, kusursuz organizasyonların vazgeçilmez ismi olarak varlığını sürdürmektedir.İlk çıktığı günden bu günlere teknolojiyi takip ediyor ve sizlere hızlı bir şekilde sunmaya gayret gösteriyoruz. 32 kanallı ses yönetimi ile 31 dile kadar (salon ile birlikte 32) büyük organizasyonlarınızı yönetmek oldukça kolaydır. Profesyonel ekibimizin desteği ile kurulumdan toplantı sonuna kadar destek sağlamakta olup teknik arıza ya da aksaklığı en aza indirmekteyiz. Bu sistem sinema, sergi, spor salonları, müze, tercüme okulları için olanaklı olup sabit bir şekilde kurulumu yapılabilir ya da şirketimiz tarafından kiralama yöntemi ile ekibimiz kurulumu yapıp toplantı sırasında ve sonunda ekipmanlardan sorumlu olmaktadır.

simultane

  1. Kiralama stokumuzda yer alan Sennheiser Analog Çeviri Sistemi , 2.3 GHz çalışma frekansı ile eski tip analog sistemlere nazaran çok daha kaliteli bir yayın sağlayabilmektedir.

Tek dilden 8 dile kadar çok kanallı 10 adet  Sennheiser Analog Çeviri Sistemimiz mevcuttur.

750 adet Sennheiser kulaklık kiralama kapasitemiz mevcuttur.

sennheiser_simultaneous_net

TOP